Praise in kerk Nieuwland

Welkom bij NIGHT OF WORSHIP (NOW)… of alvast welkom! 17 november is er een onwijs gave avond georganiseerd waar we u en jou graag voor willen uitnodigen! Een avond waar we elkaar kunnen leren kennen, en door middel van muziek God kunnen ontmoeten.

Ben je niet gelovig of nooit naar de kerk geweest? Dan is dit voor jou een unieke kans! Een kijkje in de dorpskerk van Nieuw- en Sint Joosland. Ga jij al naar de kerk? Ook van harte welkom! Samen Jezus volgen en steeds meer van Hem ontdekken. Samen = Sterker! Het is een mooie kans om verder te groeien in geloof en andere christenen te ontmoeten naast de gewone kerkdiensten. 1 kerk met 1 doel!

Muziek is een bijzonder middel om God te zoeken en groot te maken. Er wordt gezegd dat zingen 2x bidden is, zo is het!

NOW zal eens in de maand op de derde zondagavond van de maand zijn. Van 18.00 tot 19.00 uur in de dorpskerk van Nieuw- en Sint Joosland. IEDEREEN is van harte welkom!

Met vriendelijke groeten en tot 17 november 18.00 uur!

NOW-Team

 

 

Reacties plaatsen is niet mogelijk.