Vol verwachting klopt ons hart

Tijdens het massaal bezochte afscheid van dokter Ponten overhandigde bestuurslid Peter Joosse namens de dorpsvereniging een cheque. Het bijbehorende onbekende geldbedrag is bestemd voor de dorpstuin.

Dokter Ponten vroeg zijn patiënten om hem geen cadeaus te geven, maar in plaats daarvan geld te storten op de speciale rekening die hij opende voor de dorpstuin. Tijdens de informatiebijeenkomst voor omwonenden op woensdag 7 december maakt Ponten de opbrengst bekend. In het licht van het sinterklaasfeest kunnen we dan ook wel zeggen: ‘vol verwachting klopt ons hart’.   
Meer dan negenhonderd mensen bezochten woensdag de afscheidsreceptie in de Middelburgse schouwburg. De rij wachtenden groeide aan tot om de hoek van het gebouw ter hoogte van de Koepoort. Veel mensen stonden wel een uur in de rij.

Klik hier voor een uitgebreider verslag in De Bode.

Werkgroep dorpstuin  

Reacties plaatsen is niet mogelijk.