Van start met “Wie ben jij?”

RITTHEM – Een bijzondere viering voor en door gemeenteleden met als thema “Wie ben jij?”. Psalm 139 diende als basis. Met het lied “Ken Je Mij?” openden we deze bijzonder samenkomst in de kerk van Ritthem.

Deze dienst werd voorbereid en uitgevoerd door de gemeentekring Hot Items. We werden meegenomen door mooie solozang, inspirerende overdenkingen en een geleide kennismaking met elkaar. Naast de kindernevendienst was er ook de catechesegroep voor het eerst bij elkaar. We zijn blij dat we ook met onze jongeren bij elkaar waren in ons kerkgebouw te Ritthem. We hebben echt kennis gemaakt met elkaar. Er waren interviews, prikkelende vragen voor elkaar en we kregen allemaal een opdracht: in een gesloten enveloppe kreeg ieder een naam met de vraag om die persoon de komende tijd beter te leren kennen en dat allemaal om het thema “Wie ben jij?” ook echt in de praktijk te brengen. Veel luistergenoegen en weet u geïnspireerd!!
Jan Zwemer

Klik hier voor startdienst 20 september 2020 in de kerk van Ritthem

Reacties plaatsen is niet mogelijk.