Van de predikant

Lieve Gemeente

Een paar dagen terug mocht ik voor het eerst na een lange pauze weer repeteren met het Zeeuws Orkest. Wat voelde dat fijn! En er is zelfs zicht op concerten die gespeeld gaan worden over enkele weken, met publiek. Kortom: een voorschot op dingen die mijn leven hebben verrijkt en die nu hopelijk snel terug gaan keren.

Wat mij opviel was hoe snel het weer voelde als vanouds. Natuurlijk, we speelden de muziek die we al een jaar geleden hebben ingestudeerd, maar toch. Het gevoel was weer helemaal hetzelfde, meteen bij het spelen van de eerste noot.

Hoe zal het voor ons in de kerk zijn? Zal het gevoel ook meteen terug keren? Nu kunnen wij de deuren weer openzetten, maar de beperkingen blijven. Hoe zal het zijn als ook deze belemmeringen wegvallen en de gemeente weer gezamenlijk kan instemmen in het openingslied?

Het zal goed zijn, en ook in onze kerk zal het gevoel weer snel terugkeren: zo hoort het, dit hoort bij mijn leven.

Ik kan niet wachten.

ds. Pascal Handschin

Reacties plaatsen is niet mogelijk.