Stromen van regen in Bethlehem

Honderden mensen trotseerden op dinsdag 17 december 2019 aan het begin van de Lichtjestocht de stromende regen om op pad te gaan naar de stal Bethlehem. Gelukkig werd het na een poosje droog en werd het, mede door de hoge temperatuur, nog een aangename wandeling langs taferelen uit het Bijbelse kerstverhaal.

Deze tweede Lichtjestocht begon bij Basisschool De Lonneboot en eindigde in de kerk. Direct bij de start werden de deelnemers op pad gestuurd door de Heraut die de blijde boodschap bracht van de geboorte van het Kerstkind. Helaas hen ik van hem geen foto, evenals van Jozef de timmerman die in de molen met verve zijn rol speelde.
Hieronder wat opnamen de tocht. Aanvullende foto’s zijn welkom op het adres kerkenstaat@gmail.com

Herders op de velden

Op weg naar de engelen. De regen houdt er hierna gelukkig spoedig mee op.

Kerstgezang

,,Het spijt ons, maar er is geen plaats meer in de herberg”

De wijzen brengen mirre, wierook en goud mee voor de nieuwgeboren Koning

Nog een klein eindje van het einddoel: je moet in Bethlehem zijn!

Het is dringen geblazen bij de stal

Maria en het Kerstkind

ONDA speelt vrolijke kerstmuziek

In de kerk staan kerststallen

Hapjes en drankjes in de kerk aan het eind van de tocht

 

Reacties plaatsen is niet mogelijk.