Stijlvolle kerstzang Nieuwland

De kerstzang van 22 december in Nieuwland is terug te beluisteren. Klik hier voor opname
Medewerkenden waren het koor @Hoc Singers o.l.v. Suzanne de Bruin en organist Tim Bouwsma.

Programma
Koor : Once in royal Davids city  (Koor: 1 t/m 5 allen):  6). Opening. Samenzang  NLB 442. Micha 5: 1-3. Koor: In the bleak midwinter (H. Darke). Samenzang LB 1973: 125. Lucas 1: 26-33. Koor:  Ave Generosa (O. Gjeilo. Orgel Weihnachten (Max Reger). Lucas 2: 1-7. Koor: O magnum Mysterium (da Vittoria). Samenzang Stille Nacht : 1, 2 koor: 3 (Engels) (M. Sargent). Koor: Lullaby  (E. Whitacre) . Lucas 2: 8-20.  Samenzang De Herdertjes lagen bij nachte: 1, 2.

Koor: Rise up shepherd (J. Rutter).  Mattheus 2: 1-12. Koor: Three Kings (P. Cornelius). Samenzang LB 518 : 1 (Hoe helder straalt de morgenster) Johannes 1: 1-14. Gebed. Collecte

Koor: Ding dong, merrily on high  (traditional). O come, all ye faithful  (D. Willcocks)

Koor: 1, 2, 3, allen: 4 (Engels).

Reacties plaatsen is niet mogelijk.