Beroep aangenomen

Pascal en Thirza Handschin van der Stel

Pascal Handschin heeft het beroep aangenomen dat onze gemeenten op hem uitbrachten. Dat is zondag 20 mei 2018 meegedeeld tijdens de kerkdienst in Ritthem. Zodoende beleefden we een extra vreugdevolle Pinksteren. Zoals eerder gemeld hebben de leden tijdens de vergaderingen op dinsdag 8 mei unaniem ingestemd met het beroepen van de beoogde predikant.

Pascal wordt zondag 3 juni tot predikant bevestigd in de kerk van Nieuwland. De mensen die tijdens deze dienst onze gast zijn worden uitgenodigd om eerst de lunch te genieten in de kerk van Ritthem. Daar kunnen ze van 12.30 tot 13.45 uur aan tafel.

De dienst in Nieuwland begint vervolgens om 14.30 uur. Pascal Handschin wordt bevestigd door dominee Jan Nauta uit Middelburg. Daarna zal onze nieuwe dominee zijn intredepreek houden. De reguliere dienst van 10.00 uur, waarin onze vorige predikant Elly Bouman zou voorgaan,  vindt deze zondag geen doorgang.

De kerkenraden van Ritthem en Nieuw- en Sint Joosland

Reacties plaatsen is niet mogelijk.