Solidair met Israël

MIDDELBURG – Christenen voor Israël houdt op donderdag 7 december een solidariteitsbijeenkomst voor Israël in de Nieuwe Kerk van Middelburg. De organisatie meldt hierover: ,,Als christenen zijn we nu geroepen naast het Joodse volk te staan om hen te ondersteunen en bemoedigen. We komen als christenen bij elkaar om te zingen tot eer van de God van Israël, maar ook om elkaar te bemoedigen en om te bidden voor Israël.  Tijdens het concert zingen we troostliederen over Israël en luisteren we naar koormuziek.”
Muzikale medewerking verlenen Joost van Belzen op piano, Lise de Munck op dwarsfluit en het Groot Zeeuws Jongerenkoor o.l.v. Peter Wildeman. Sprekers zijn dominee Oscar Lohuis en Pim van der Hoff. Er is een collecte voor de noden in Israël. De deuren gaan open om 18.30 uur. Belangstellenden zijn verplicht zich aan te melden. Klik hier voor het aanmeldformulier

Reacties plaatsen is niet mogelijk.