Rob van Waarde bevestigd in Rotterdam

ROTTERDAM – Dominee Rob van Waarde heeft een nieuwe standplaats. Hij is zondag 31 januari bevestigd tot studentenpastor in Rotterdam. Dat gebeurde tijdens een dienst in de Sint Laurenskerk. Bevestiger was ds. Harold Schorren, citypastor in Rotterdam.

Ron is zoon van Henk en Corry van Waarde in Nieuwland. Reden dus om er hier melding van de maken. Rob besloot om na zijn studie scheikunde ook de studie theologie te volgen. Hij werkte vanaf 2002 in het kerk- en buurtwerk in Rotterdam Lombardijen. Na zijn kandidaatstelling in 2009 volgde op 3 oktober 2010 de benoeming tot studentenpastor in Leiden. Rob deed promotieonderzoek naar de spiritualiteit in het missionaire en diaconale werk.
Klik hier om te bevestigingsdienst te bekijken

Reacties plaatsen is niet mogelijk.