Oudejaarsdienst met traditie

RITTHEM –De dienst op oudejaarsdag was drukbezocht. Niet alleen de preek van kees Simons (over de Psalmen 90 en 91 en Lukas 2 – met name deel over Anna en Simeon) was toepasselijk voor de jaarwisseling, dat gold ook voor de liederen. Dus zongen we Psalm 90, Lied 159 A

Christiaan van Mourik presenteert een bijzonder felicitatieregister

(Lofzang van Simeon) en het beroemde lied 511 van Dietrich Bonhoeffer.

Als uitsmijter speelde Tim Bouwsma bij het uitgaan van de dienst ook nog O God die droeg ons voorgeslacht. Dat staat helaas niet in het Nieuwe Liedboek van de Kerken, maar zou best nog eens gezongen kunnen worden bij gelegenheid, omdat het zo slaat op de jaarwisseling.

De dienst bevatte verder een ludieke felicitatie met een geboorte. Allemaal te horen wanneer je hier klikt

 

Tim Bouwsma speelt Uren dagen maanden jaren

Reacties plaatsen is niet mogelijk.