Nieuwlandse in Willemstad

Nicoline Luitwieler is zondag 5 februari bevestigd tot predikant van de Protestantse gemeente van Willemstad. Dat melden wij hier omdat zij opgroeide in Nieuwland als dochter van Leen en Ank, bij velen van ons goede bekenden. Leen is helaas in 2018 overleden.

De nieuwe predikant hield een inspirerende intredepreek over eenheid in de veelkleurige gemeente van Christus, naar aanleiding van tekstgedeelten uit de hoofdstukken 1 en 3 van 1 Korintiërs.

Nol en Margreet Tasma hebben de dienst bezocht en zodoende waren er dus ook Nieuwlanders in de kerk. Ooit bezocht ik deze samen met Trudy. Het prachtige gebouw, één van de eerste bedehuizen die in ons land is gebouwd voor de protestantse eredienst, en doet een beetje denken aan de Oostkerk in Middelburg.

Wie weet betreedt Nicoline ooit in onze gemeente als gastpredikant de kansel om de Blijde Boodschap te brengen. Wie nu nieuwsgierig is geworden verwijs ik met alle plezier naar Youtube. Klik hieronder

Wim Staat

Reacties plaatsen is niet mogelijk.