Matthäus Passion toegelicht

VEERE -Het gemengd koor Cantare uit Zierikzee en Capella Veerensis uit Serooskerke zingen op zaterdagmiddag 23 maar de koralen en enkele koorstukken , waaronder het slotkoor uit de Matthäus Passion van Johann Sebastian Bach.

Het concert, onder leiding van dirigente Willie den Hollander, wordt gegeven in de Kleine Kerk in Veere. Sopraan Hanneke de Vroe zingt de aria’s  Aus Liebe en Blute nur. Maaike van der Heijdt begeleidt haar daarbij op dwarsfluit. Tussen de liederen door licht musicoloog Mar van der Veer een tipje op van de sluier over de diepere lagen van dit passieverhaal.

Het evenement begint om 16:00 uur en duurt ongeveer vijf kwartier. Er is geen pauze. De kerk gaat om 15:30 uur open. De toegang is gratis. Alleen bij de uitgang wordt een collecte gehouden voor de onkosten van dit concert.

Kleine Kerk Veere ©www.pknr

Reacties plaatsen is niet mogelijk.