Markt is sfeervol en gezellig

De Wintermarkt op 14 december 2019 in de kerk van Nieuwland was gezellig. Het begon buiten al waar het duo Christiaan en Arjen warme waren verkocht, namelijk erwtensoep, glühwein en pannenkoeken. De pannenkoeken waren er voor het eerst en zijn wat mij betreft net als het andere gebodene zeker een blijvertje. Binnen was er van alles te koop voor het doel: het opknappen van de glas-in-lood-ramen, waarvoor een kleine 900 euro bijeen werd gebracht. Een ander belangrijk doel van de Wintermarkt is het element ontmoeting, waarin ruimschoots werd voorzien tijdens vele gesprekken over elkaars wel en wee. Dank aan de leden van de werkgroep die het evenement tot in de puntjes hadden voorbereid: Arianne Willeboer, Wilma en Jaap de Ridder, Nel Kamp, Crina Baas en Heleen Lokker.

Reacties plaatsen is niet mogelijk.