LHBTI’ers zijn welkom in de kerk

De kerkenraden hebben besloten positief te reageren op onderstaande oproep.

,Beste Mensen,

Wijdekerk.nl is een website die 18 maanden in de lucht is en is opgericht door een paar mensen die compassie hebben met LHBTI ers die in de kerken tegen onbegrip aanlopen en vaak uitgesloten worden. Op de site staan verhalen van mensen hoe zij het in hun leven ervaren hebben om als anders geaarde begrip te krijgen van de gemeente en ambtsdragers.

Op het moment hebben meer als 150 kerken zich geprofileerd als LHBTI vriendelijk op die site. Ook staat en informatie op die nuttig is voor christelijke LHBTIers. Bovendien is het handig voor mensen op vakantie die op zondag een dienst bij willen wonen, en niet weten waar zij zonder voorbehoud geaccepteerd worden. Als u zich hierin kunt vinden plaats dan uw kerk op de site www.wijdekerk.nl

 Groet Friedhelm Lamper” 

 

Reacties plaatsen is niet mogelijk.