Kraamfeest in de kerk

Het is zondag 28 april feest in de kerk van Nieuwland. Je kunt wel zeggen dat het zeldzaam is van soort. Ons complete domineesgezin is dan in ons midden, dat wil zeggen Thirza en Pascal met hun op 14 maart geboren dochtertje Eva. Dat zal gepaard gaan met het eten van beschuit met muisjes na de koffie!
Het is niet precies te achterhalen, maar wel is het zo dat dit gebruik al sinds mensenheugenis bestaat bij de geboorte van kinderen. En het is ook nog uniek, want we doen dit in alleen in Nederland zo. Als je er meer over wilt lezen moet je hier klikken!
Het feest begint na afloop van de kerkdienst die om 10.00 uur begint. Daarin zal de geboren Nieuwlander dominee Ko de Nood voorgaan. Hij is verbonden aan de Evangelische gemeente van Knokke-Heist (West Vlaanderen).

 

Reacties plaatsen is niet mogelijk.