Kiev Koor in Ritthem

RITTHEM – Het internationaal vermaarde Kiev Koor Credo zingt op vrijdag 22 december in de kerk van Ritthem. De Oekraïense koorzang is geworteld in de Oosters orthodoxe en Byzantijnse geschiedenis. Alle zangers van het koor zijn professionele muzikanten. De dirigent van het koor, Bogdan Plish, is de winnaar van de Grand Prix van de III Oekraïense competitie voor koordirigenten en de chef-dirigent van het Nationale Opera en Ballet Theater van Oekraïne (sinds 2013).

Het repertoire bestaat uit a capella muziek van de zestiende tot en met de 21ste eeuw, volksmuziek en stukken van het genre cantate-oratorium, waarbij ze vaak samenwerken met moderne bekende componisten zoals Sylvestrov en Part. Het concert begint om 20.15 uur. Toegang 25 euro.

Reacties plaatsen is niet mogelijk.