Kerktuin wordt dorpstuin

Hoe kunnen we de centrale plek van de kerk in het dorp mooier maken voor allen die op het dorp wonen? We gaan het gras rond de kerk voor een deel omvormen tot bloementuin: een strook van een paar meter waar iedere dorpeling in zomer en najaar een bosje bloemen kan plukken. 
We beginnen daarmee in Nieuwland (de kerktuin van Ritthem is al jaren divers en veelkleurig).
Binnenkort gaan we met de groep aan- en omwonende van de kerk in gesprek hoe zij daarover denken, hoe ze mee willen denken en mee willen doen. Natuurlijk blijft er een mooi grasveld bestaan, zodat we rond de kerk allerlei buitenactiviteiten kunnen blijven doen, bijvoorbeeld op Koningsdag. 

Voor vragen, suggesties en “handjes” : Eline van Mourik, Arjen Westeneng en Jan Zwemer

Reacties plaatsen is niet mogelijk.