Kerkdienstenrooster 2022

1 januari Nieuwland 11u Ochtendgebed Door omstandigheden afgelast
2 januari Ritthem Ds. Tineke Don, Oost-Souburg  
9 jan NieuwlandDs. Ko de Nood, ZeebruggeEpifanie
16 jan RitthemDs. Pascal HandschinHA
23 jan NieuwlandDs. Marjo Wisse ‘s-Heer ArendskerkeOecumenezondag
30 jan RitthemDs. Vrouwkje Dees-Hinten, Westdorpe 
6  febr NieuwlandBIJZONDERE DENSTBIJZONDERE DENST
13 feb RitthemDs. Pascal Handschin 
20 feb NieuwlandDs. Leo Woltering 
27 feb RitthemDs. Martine Bakema Culemborg 
6 maart NieuwlandDs. Huub Smeets SpuiVeertigdagentijd  HA
13 mrt RitthemDs. Harold Oechies Bilthoven
20 mrt NieuwlandDs. Pascal Handschin
27 mrt RitthemDs. Elly Bouman Stavenisse
3 april NieuwlandDs. B. de Haan Nieuwland
10 apr RitthemBIJZONDERE DENSTCommissie
14 apr 15:00 NieuwlandDs. Pascal HandschinWitte Donderdag HA
14 apr  19:30 RitthemDs. Pascal HandschinWitte Donderdag HA
15 apr RitthemDs. Pascal HandschinGoede Vrijdag
16 apr RitthemDs. Pascal HandschinPaasnacht
17 apr 10:00 NieuwlandDs. Pascal HandschinPasen
24 apr RitthemDs. Peter van Bruggen Westkapelle 
1 mei NieuwlandDs. Pascal HandschinHA
8 mei RitthemDs. Peter Barmentlo Dordrecht/Dubbeldam 
15 mei NieuwlandDs. Jos Wouters Middelburg 
22 mei RitthemDs. van de Woestijne Arnemuiden 
26 meiKRHemelvaart
29 mei NieuwlandDs. Auke Hamstra Zuidland 
5 juni RitthemDs. Pascal HandschinPinksteren HA
12 juni NieuwlandDs. Elly Bouman StavenisseTrinitatis
19 juni RitthemDs. Vrouwkje Dees-Hinten 
26 juni Nieuwland BIJZONDERE DENSTCommissie
3 juli RitthemDs. Pascal Handschin 
10 juli NieuwlandDs. van de Woestijne Arnemuiden 
17 juli RitthemDs. Marjo Wisse ’s Heer Arendskerke 
24 juli NieuwlandDs. Pascal HandschinHA
31 juli RitthemDs. Hans Neels, Middelburg 
7 aug NieuwlandDs. Jan Nauta Middelburg  
14 aug RitthemDs. Pascal Handschin 
21 aug NieuwlandDs. Huub Smeets Spui 
28 aug Ritthem? 
4 sept NieuwlandDs. Rob Poesiat Kleverskerke 
11 sept RitthemDs. Bertien van GinhovenHA
18 sept NieuwlandClassispredikant Arie van de Maas Wemeldinge 
25 sept RitthemDs. Pascal Handschin en kerkenraadSTARTDIENST
2 okt Nieuwland Ds. Tineke Don, Oost-Souburg  
9 okt RitthemBIJZONDERE DENSTBIJZONDERE DENST
16 okt NieuwlandDs. B. de Haan Nieuwland 
23 okt RitthemDs. Jos Wouters Middelburg 
30 okt NieuwlandDs. Pascal HandschinHA
6 nov RitthemDs. Vrouwkje Dees-Hinten Westdorpe 
13 nov NieuwlandDs. Harold Oechies Bilthoven 
20 nov 9:30 RitthemDs. Pascal HandschinEeuwigheidszondag
20 nov Nieuwland 11:00Ds. Pascal HandschinEeuwigheidszondag
27 nov NieuwlandDs. Pascal Handschin1 Adventstijd
4 dec RitthemDs. Pascal Handschin2   HA
11 dec NieuwlandDs. Pascal Handschin3
18 dec RitthemDs. Pascal Handschin4
24 dec Ritthem 22 uurDs. Pascal HandschinKerstnacht
25 decDs. Pascal HandschinKerstmis
25 decDs. Pascal HandschinKerstmis
31 dec