Ritthem voorpaginanieuws

De kerk in Ritthem was maandag 18 maart 2019 voorpaginanieuws voor de PZC. Dat kwam doordat het gebouw op de zaterdag voorafgaand diende als decor voor filmopnames. Het gaat om ‘Soldaat zonder wapen’. De Zeeuwse Documentaire Stichting wil daarmee waargebeurde verhalen vertellen over militaire artsen en hulpverleners tijdens de Slag om de Schelde in 1944.

De stoelen waren voor de opnamen uit de kerk gehaald en opgeslagen in de consistorie. Met het weer inrichten van de kerkzaal werd even gewacht, zo vertelde ouderling-kerkrentmeester Peter Osté. Omdat de kerk toch leeg was is de namelijk jaarlijkse schoonmaak een week naar voren geschoven. Dat scheelt een keer de kerk leegruimen. Na afloop gingen de stoelen weer terug. Een kwestie van efficiënt werken!

En zo was de Ritthemse kerk weldra weer helemaal spik en span voor de dienst van  zondag 24 maart (aanvang 10.00 uur). Voorganger is theologiestudent Sander Janse uit Middelburg. ’t Is maar dat je het weet!

 

Klik hier voor verslag en film PZC

 

Reacties plaatsen is niet mogelijk.