Inzameling voedsel en kleding

De diaconie houdt in de beide kerken weer een inzamelingsactie van levensmiddelen voor Voedselbank Walcheren op zaterdagmorgen 13 november.

  • De voedselbank heeft onze hulp nog steeds nodig. Daarom zamelen wij op zaterdagmorgen 13 november voedsel in. In de week hiervoor wordt in beide dorpen huis aan huis een flyer bezorgd. Wij vragen u om enkele van de volgende levensmiddelen   te geven: macaroni, spaghetti, mix voor spaghetti/macaroni/nasi/bami, thee, leverpastei, smack, ragout, vis in blik, knakworst, chocoladepasta en jam.
  • We zamelen deze dag ook spullen in voor de kledingbank dus kleding en speelgoed is van harte welkom. Ook daar is met de winter voor de deur gebrek aan.
  • Er kan ook geld gedoneerd worden voor de voedselbank in de daarvoor aangegeven collectebus in de kerk.
  • De kerk in Nieuwland is open van 9.30 tot 12.00 uur.
  • De kerk van Ritthem is open van 9.30 tot 12.00 uur.
Reacties plaatsen is niet mogelijk.