Hou de kerk open

kerkbeheer

Actie kerkbalans 2022

Al bijna 2000 jaar is de kerk voor ontelbaar veel gelovigen van grote betekenis. In de kerk ontmoeten we God en elkaar. Het is een plek waar we tot rust komen, naar elkaar omzien en God zoeken. Een waardevol moment in de week waarop we ons geloof en het leven met elkaar delen. De actie loopt van 15 tot 29 januari.

Eindejaarscollecte 2021
Van u is de toekomst. Als gemeente kunnen we ons soms zorgen maken over hoe het zal gaan met de kerk. Hoe kunnen we iedereen bereiken met de blijde boodschap met Gods liefde voor alle mensen? Zoeken mensen nog naar God en hebben ze kerk en geloof nog nodig? Het jaarthema van de Protestantse kerk ‘Van u is de toekomst’ getuigd van een vertrouwen in een ander perspectief.

Om de kerk open te kunnen houden voor iedereen zijn beide acties van harte aanbevolen.

Hartelijke groet namens kerkbeheer Ritthem en Nieuwland

Reacties plaatsen is niet mogelijk.