Hagenpreek 8 september

BIGGEKERKE – Op minicamping Zonnehoek van de familie De Visser aan de Meliskerkseweg 2 in Biggekerke wordt zondag 8 september de jaarlijkse hagenpreek  gehouden van de PR-commissie van ZLTO Walcheren. Deze begint om 14.30 uur. De dienst is opgezet in samenwerking met de kerkenraad van de Protestantse Gemeente van Biggekerke/Meliskerke.

Thema van de dienst is: ‘Vind en je zult gevonden worden’. De leiding berust bij dominee Gert Kwakkel uit Biggekerke. Muzikaal wordt de dienst begeleid door Willy Gideonse (keyboard) en koperblazers uit Zoutelande. Verder zal er kindernevendienst zijn. Na afloop bestaat de mogelijkheid om na te praten onder het genot van koffie, thee, limonade en iets lekkers.

Hagenpreek buiten Antwerpen op 14 juni 1566. Op de voorgrond gewapende wachters. De prent is afkomstig ui een album van Frans Hogenberg.
Reacties plaatsen is niet mogelijk.