Doe mee aan dienst 20 juni

Op 20 juni wordt er weer een kerkdienst gehouden die is georganiseerd door de Commissie Bijzondere Diensten. Gezien de recente ontwikkelingen, zullen gemeenteleden hierbij weer aanwezig mogen zijn.

We willen in deze dienst stilstaan bij wat de periode van de coronapandemie met de ons/de kerk heeft gedaan en hoe we verder willen. In plaats van een overdenking willen we hiervoor een werkvorm inzetten waarbij u het gesprek aangaat met een medegemeentelid.

We vinden het belangrijk dat ook de mensen die de dienst vanuit huis meemaken, hieraan kunnen deelnemen. Gezinnen kunnen uiteraard met elkaar in gesprek gaan, maar mocht u van plan zijn de dienst alleen te kijken, kunt u zich uiterlijk woensdag 16 juni aanmelden bij Jan Zwemer (telefonisch of via scribanieuwland@gmail.com), dan zullen wij u koppelen aan een ander gemeentelid. Tijdens de dienst kunt u elkaar dan opzoeken of bellen, om zo samen in gesprek te gaan.

Wij hopen van harte op een gezegende en inspirerende dienst met elkaar!
Hartelijke groet,  De Commissie Bijzondere Diensten

Reacties plaatsen is niet mogelijk.