Dienst in Zeemanshuis

Een nieuwe start

Zoals u zeker weet ben ik naast mijn dienst als gemeentepredikant in Nieuwland en Ritthem ook bezig als Havenpastor in de Haven van Vlissingen-Oost. De Coronacrisis heeft ook voor het werk voor de zeevarenden ingrijpende consequenties gehad en heeft ons in het Zeemanshuis ongekende beperkingen opgelegd. Maar gelukkig was er ook ruimte dat iets nieuws kon ontstaan. Onze ploeg van klusmannen heeft namelijk hard gewerkt om de kapel van het Zeemanshuis op te knappen. Sinds een aantal weken is de klus geklaard en wij zijn enorm blij met het resultaat.

Om de vernieuwde kapel met een feestelijke gebeurtenis opnieuw in gebruik te nemen hebben de kerkenraad, het bestuur van het Zeemanshuis en ik besloten om op de eerste adventszondag een dienst te vieren in het Zeemanshuis. Samen met de vrijwilligers van de Mission to Seafarers, maar ook samen met de leden van onze twee gemeenten. Weet u welkom op zondag 28 november 2021 om 10 uur in de Kapel van het Zeemanshuis in Vlissingen-Oost. Er zal op die zondag geen kerkdienst zijn in de kerk van Ritthem. Nadere informatie over de praktische punten (vervoer) verneemt u vroegtijdig in de mededelingen in een kerkdienst of in de nieuwsbrief.

ds. Pascal Handschin


Reacties plaatsen is niet mogelijk.