Arjen is beste van het land

www.golf.nl

Arjen Westeneng is donderdag 7 december 2017 in Driebergen uitgeroepen tot beste greenkeeper van Nederland. De overige drie genomineerden moesten het tegen hem afleggen.  Dat waren Jeroen van Eijk (hoofdgreenkeeper op Golfbaan Broekpolder), Patrick van den Beuken (Golfbaan Welschap) en Eric Wijnhoven (Geijsteren).

Een mijlpaal in het leven van ons gemeentelid, die hiermee ook zijn dorp van inwoning Nieuw- en Sint Joosland nog eens extra op de kaart zette.

Arjen werkt  op golfbaan De Woeste Kop in Axel. Hij onderhoudt daar met zijn collega’s de 18 holes. Het werk houdt in dat het gras op de banen onder alle omstandigheden in een goede conditie wordt gehouden. Dat gebeurt op een manier die zo vriendelijk mogelijk is voor het milieu. De redactie feliciteert hem en zijn gezin van harte met deze bijzondere gebeurtenis.

Klik hier voor bericht met filmpje

Reacties plaatsen is niet mogelijk.